Bestseller

Świece do masażu

Świece do masażu

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Świeca do masażu Kawowe ujędrnienie

Cena 79,00 zł

W pełni naturalna świeca do masażu z wyrazistymi nutami zapachowymi kawy i ziarna kakaowca. Zawiera najlepsze składniki odżywcze – masło Shea, masło kawowe i kakaowe. Wylana w specjalnie wyprofilowane, wygodne naczynie ceramiczne, zapakowana w elegancki karton z tektury ekologicznej. Idealna na prezent. Doskonała jako towarzysz zmysłowego relaksu.

Waga: 200 g

Świeca do masażu Zielona regeneracja

Cena 79,00 zł

W pełni naturalna świeca do masażu z odprężającymi nutami zapachowymi zielonej herbaty. Zawiera najlepsze naturalne składniki odżywcze – masło oliwne, masło Shea i wosk z zielonej herbaty. Wylana w specjalnie wyprofilowane, wygodne naczynie ceramiczne, zapakowana w eleganckie, minimalistyczne pudełko. Idealna na prezent. Doskonała jako towarzysz zmysłowego relaksu.

Waga: 200 g

Świeca do masażu Kokosowe odżywienie

Cena 79,00 zł

W pełni naturalna świeca do masażu ze słodkimi nutami zapachowymi kokosa i kakao. Zawiera najlepsze naturalne składniki odżywcze – masło kakaowe, olej kokosowy i olej monoi. Wylana w specjalnie wyprofilowane, wygodne naczynie ceramiczne, zapakowana w elegancki, minimalistyczny karton. Idealna na prezent. Doskonała jako towarzysz zmysłowego relaksu.

Waga: 200 g