• Nowy
  • Zestaw
Zestaw biozgodny

Ultranawilżenie i wygładzenie - zestaw biozgodny

68,00 zł

Zamiast 70,00 zł

Brutto

Kwas hialuronowy 3% trójcząsteczkowy i skwalan z trzciny cukrowej to kosmetyki uniwersalne, które łatwo włączyć do codziennej pielęgnacji nie rezygnując ze swoich ulubieńców. Można je traktować jako sera ultranawilżające i wygładzające - zarówno do twarzy, ciała jak i włosów. Krystalicznie czyste, lekkie i bezzapachowe. W zestawieniu kwas hialuronowy pełni rolę humektanta - substancji wiążącej wodę w skórze, a skwalan emolientu - zabezpieczając skórę przed odparowywaniem wilgoci i jednocześnie przed czynnikami zewnętrznymi.

Pojemność: 30 ml i 15 ml

Zestaw zawiera:

Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Reklamacje

Zastosowanie: każdy rodzaj cery w każdym wieku
Właściwości: głęboko i długotrwale nawilżające, wygładzające, uelastyczniające, przeciwzmarszczkowe, regenerujące
Pojemność: 30 ml i 15 ml

Zestaw biozgodny – głębokie nawilżenie i wygładzenie zawiera produkty biozgodne – a więc wykazujące duże powinowactwo do naturalnych substancji występujących w naszym organizmie. Są świetnie tolerowane przez skórę, szybko się wchłaniają, nie zapychają. Doskonałe dla skóry w każdym wieku, a dodatkowo dla każdego rodzaju cery. Razem dają efekt głębokiego i trwałego nawilżenia skóry, wygładzenia i uelastycznienia. Sprzyjają procesom regeneracji i odnowy, a także spłyceniu zmarszczek.

Kwas hialuronowy 3% – trwałe nawilżenie i regeneracja skóry
Potrójny kwas hialuronowy ma postać żelu, w którym zawieszone są cząsteczki o trzech wielkościach: HMW, LMW, ULMW. Tajemnica skuteczności nawilżania takim właśnie potrójnym kwasem polega na odrębnej aktywności poszczególnych cząstek i uzupełnianiu się w swoim działaniu – można powiedzieć, że każdy rodzaj cząstek jest odpowiedzialny za inny obszar wspierania skóry, a zasadniczą różnicą jest głębokość ich docierania. Najmniejsze cząstki ULMW mają zdolność przenikania w głąb skóry i wiązania tam wody, czym długotrwale poprawiają stopień głębokiego nawilżenia. Małe cząstki LMW poprawiają jędrność i zwiększają przenikanie substancji czynnych. Wielkie cząstki HMW tworzą film na powierzchni skóry, który chroni przed utratą wilgoci. Wszystkie razem dają efekt kompleksowego, mocnego i – co najważniejsze – trwałego (utrzymującego się również po zaprzestaniu aplikacji) nawilżenia skóry i poprawy jej elastyczności. Kwas hialuronowy zmniejsza stany zapalne i stymuluje powstawanie nowych komórek – a więc zwiększa zdolność skóry do regeneracji. Można go stosować zimą – gdyż w przeciwieństwie do wody nie powoduje rozszerzania naczyń krwionośnych. Jest  substancją biozgodną – nie wywołuje podrażnień i reakcji alergicznych. Występujący w nazwie wyraz „kwas” może być trochę mylący – w istocie substancja ta z chemicznego punktu widzenia nie ma z kwasami nic wspólnego. Kwas hialuronowy BIOUP jest dostępny w 3% stężeniu, które jest odczuwalnie skuteczniejsze od niższych stężeń dostępnych na rynku. Jest łagodny w działaniu. Nie jest konserwowany Phenoxyethanolem.

Kwas hialuronowy znajduje się w szklanej buteleczce 30 ml z pipetą

Ingredients: aqua, sodium hyaluronate, hyaluronic acid, dehydroacetic acid, benzyl alcohol

Skwalan z trzciny – elastyczność, gładkość, kontrola utrzymania nawilżenia
Skwalan pozyskiwany z trzciny cukrowej jest olejem, ale jego konsystencja jest „wodnista”. Ta właśnie konsystencja oraz zupełny brak zapachu sprawiają, że jest to produkt idealny dla osób, którym tłustość i w szczególności zapachy tradycyjnych olei kosmetycznych przeszkadzają. Lekki, nietłusty, a ponadto błyskawicznie się wchłania. Jest doskonale tolerowany przez skórę ze względu na swoje podobieństwo do ludzkiego sebum. Przede wszystkim łatwo wnika w skórę pozostawiając ją gładką, elastyczną i nawilżoną. Spłyca zmarszczki, wzmacnia barierę lipidową skóry – co jest potwierdzone w badaniach klinicznych. Ponadto jest bardzo przyjemny w stosowaniu. Dodatkowo skóra po jego zastosowaniu nabiera miękkości i blasku. Jako emolient zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci i odparowywaniem wody. Dlatego też zastosowanie go razem z kwasem hialuronowym potęguje jego działanie. Skwalan z trzciny cukrowej posiada certyfikację Ecocert. Jest niezwykle wydajny - przy aplikacji na całą twarz wystarczają dosłownie 1-3 krople.

Skwalan znajduje się w szklanej buteleczce 15 ml z pipetą.

Ingredients: squalane

Jak stosować Zestaw biozgodny – głębokie nawilżenie i wygładzenie?
Kwas hialuronowy zawsze jako pierwszy, po jego wchłonięciu skwalan. Można również aplikować razem – mieszając porcję kwasu ze skwalanem. Najlepiej przetestować oba sposoby i wybrać ten, który nam bardziej odpowiada. Zmieszanie obu kosmetyków i stosowanie razem daje na niektórych cerach lepsze efekty nawilżająco-wygładzające niż przy osobnej aplikacji. Mogą być stosowane zarówno na dzień pod makijaż jak i na noc. Stosujemy na całą twarz i również w okolicę oczu. Oba produkty mogą być używane przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia.


1036

Specyficzne kody

Powiązane produkty