• Nawłoć - leczniczo i nie tylko
  Opublikowany : 2021-09-03 | Kategorie : Zioła
  star
  star
  star
  star
  star

  Nawłoć poznałam kilka lat temu w bardzo deszczowy dzień na Żuławach Wiślanych. Fale zalewały tę niezłomną żółtą damę z każdej strony - od morza, od Wisły i z nieba. Dziś, zdaje się, to ona zalewa, co tylko się da. Czy ten obmywający wszystko niepohamowany żywioł w zestawieniu z wysokimi łanami złotych rózg nie chciał przypadkiem subtelnie przedstawić mi natury samej nawłoci?

  search Czytaj więcej comment 0 remove_red_eye 302
 • Naturalna pielęgnacja wg typów skóry
  Opublikowany : 2021-08-30 | Kategorie : Pielęgnacja
  star
  star
  star
  star
  star

  O tym, że każdy z nas jest wyjątkowy nie trzeba nikomu przypominać, warto jednak wspomnieć, że dotyczy to także skóry. Ten ogromny organ absorbcyjny o powierzchni chłonnej około 2 m kwadratowych ma swoje indywidualne cechy i zapotrzebowania, które warto uwzględnić w codziennej pielęgnacji. Dla skóry liczy się nie tylko ogólna jakość kosmetyku, z którym ma do czynienia, tj. kwestia na ile dany...

  search Czytaj więcej comment 0 remove_red_eye 132
 • Praktykowanie natury
  Opublikowany : 2021-08-30 | Kategorie : Dobrostan
  star
  star
  star
  star
  star

  A Ty, jak praktykujesz naturę? Przez skórę? Oddech? Językiem, a może oczami? Natura nie jest czymś tam z boku. Chyba, że tak wolisz. Jednak oddzielanie się od niej na dłuższą metę nie ma sensu, czasem ma nawet swoją cenę. Gdy w zamian świadomie wgłaskujesz ją w swoje ciało, gdy zasilasz tym, co daje Ci w darze, gdy wchłaniasz jej spokój i harmonię, wracasz do domu, wracasz do siebie.

  search Czytaj więcej comment 0 remove_red_eye 82