• Nowy
Herbata konopna Yerba Mate Moc w Tobie

Herbata konopna Yerba Mate Moc w Tobie

34,00 zł
Brutto

Herbata konopna Yerba Mate MOC W TOBIE –  to zdrowsza alternatywa dla kawy. Na poranne rozbudzenie i ukojenie nerwów. Zawiera kanabinoidy (CBD), chlorofil, flawanoidy, olejki eteryczne oraz wiele innych substancji roślinnych. Jest źródłem witamin, mikro- i makroelementów. Odmiany Cannabis sativa L. są także źródłem przeciwutleniaczy. To wszystko za sprawą związków CBD. Kanabinoid ten wyjątkowo skutecznie neutralizuje efekty wolnych rodników. Jest silniejszym przeciwutleniaczem od witamin C i E. Dzięki temu picie herbaty konopnej może być skuteczną profilaktyką przed zaburzeniami neurodegeneracyjnymi oraz zmianami w mózgu spowodowanymi wiekiem. 

Waga: 50 g

Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Reklamacje

Zastosowanie: napar do picia
Właściwości: przeciwutleniające, przeciwzapalne, odchudzające, energetyzujące, poprawiające koncentrację
Waga: 50 g

Skład: 60% konopie siewne, 40% yerba mate (pierwsza jakość)

Dobrodziejstwo natury w filiżance herbaty
Użyte w herbacie konopie uprawiane są w warunkach naturalnych bez użycia nawozów sztucznych i oprysków. Nie są płukane i nasączane syntetycznymi kannabinoidami. Zbierane wczesnym rankiem, starannie selekcjonowane, suszone w odpowiednich warunkach i pakowane ręcznie. Powstające z nich herbaty są najwyższej jakości o naturalnej zawartości CBD i innych kannabinoidów. 100 g herbaty konopnej zawiera średnio 1000-2000 mg CBD, co sprawia, że jest to jedno z najtańszych, naturalnych źródeł tego kannabinoidu.

Herbata z konopi zawiera kanabinoidy (CBD), chlorofil, flawanoidy, olejki eteryczne oraz wiele innych substancji roślinnych. Jest źródłem witamin, mikro- i makroelementów. Odmiany Cannabis sativa L. są także źródłem przeciwutleniaczy. To wszystko za sprawą związków CBD. Kanabinoid ten wyjątkowo skutecznie neutralizuje efekty wolnych rodników. Jest silniejszym przeciwutleniaczem od witamin C i E. Dzięki temu picie herbaty konopnej może być skuteczną profilaktyką przed zaburzeniami neurodegeneracyjnymi oraz zmianami w mózgu spowodowanymi wiekiem. 

Z kolei badania nad yerba mate dowodzą, że jest ona ważnym źródłem polifenoli o właściwościach przeciwutleniających. Obniża poziom cholesterolu, chroni komórki wątroby, stymuluje ośrodkowy układ nerwowy, działa moczopędnie i korzystnie wobec układu krążenia. Sprzyja również leczeniu otyłości. 

Sposób użycia
1 łyżeczka suszu na kubek (200 ml) zalewamy gorącą wodą (90 st. C), pozostawiamy pod przykryciem od 3 do 10 min.

Przechowywać w miejscu ciemnym i suchym.
Certyfikat ekologiczny upraw PL-EKO-07.
Sprzedaż w ramach RHD.

1069

Specyficzne kody

Powiązane produkty