• Nowy
  • Zestaw

Zestaw Cynamonowa nuta

79,00 zł

Zamiast 90,00 zł

Brutto

Zestaw Cynamonowa nuta przywoła słodycz owoców i ugruntowanie Korzenną śliwką - delikatnym mydełkiem pielęgnacyjnym z Doliny Czeremchy, a także aromaterapeutyczną, ekologiczną świecą sojową Flagolie. Unosząca się w powietrzu kompozycja olejków eterycznych - cynamonu, pomarańczy, sosny i mięty pieprzowej, będzie przyjemnie rozluźniać i ożywiać atmosferę.  

Zestaw zawiera:

Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Reklamacje

Cynamonowe odświeżenie świeca do aromaterapii

Aromaterapeutyczna świeca sojowa z odświeżającymi nutami cynamonu, pomarańczy, sosny i mięty pieprzowej. W 100% naturalna – wykonana z wosku sojowego i olejków eterycznych. Odświeża powietrze, ułatwia oddychanie, wprawia w nastrój odprężenia i ożywienia. Świeca wykonana z ekologicznego wosku sojowego, wolnego od GMO, pestycydów i sztucznych dodatków. Wylana w matowy szklany słoik z drewnianym wieczkiem, zapakowana w karton z tektury ekologicznej. 

Waga: 170 g

Mydło uniwersalne Korzenna śliwka

Mydełko o urzekającym zapachu suszonych śliwek z cynamonem. Delikatne, kremowe, z dodatkiem wosku jojoba i oleju z pestek śliwek. Doskonale sprawdzi się jako kosmetyk do rąk i do ciała. Niezmydlone oleje stanowią w nim 5% receptury, dzięki czemu ma ono właściwości pielęgnujące. Dodatkowo, jak każde czeremchowe mydło uniwersalne ma w swoim składzie naturalne glinki i mleko kokosowe, które sprawiają, że mydełko jest kremowe i łagodne dla skóry.

Waga: 90 g (+/- 5 g)

Specyficzne kody

Powiązane produkty