• Nowy
Różana świeca

Różana Radość świeca do aromaterapii

69,00 zł
Brutto

Aromaterapeutyczna świeca sojowa ze zmysłowymi nutami drzewa różanego. W 100% naturalna – wykonana z wosku sojowego i naturalnego olejku eterycznego. Naturalny olejek eteryczny z drzewa różanego wykazuje działanie antydepresyjne i pobudzające, łagodzi bóle głowy i dolegliwości układu oddechowego. Odpręża i wprawia w dobry nastrój. Świeca wykonana z ekologicznego wosku sojowego, wolnego od GMO, pestycydów i sztucznych dodatków. Wylana w matowy szklany słoik z drewnianym wieczkiem, zapakowana w minimalistyczne, eleganckie pudełko. Idealna na prezent.

Waga: 170 g

Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Reklamacje

Zapach: drzewo różane
Cechy: ekologiczny wosk sojowy, naturalne olejki eteryczne
Waga: 170 g

Świeca wykonana z naturalnego wosku sojowego i olejku eterycznego z drzewa różanego idealnie sprawdzi się w deszczowe, jesienne czy zimowe wieczory, gdy nie trudno o spadek nastroju. Zastosowany olejek eteryczny, wykazując właściwości antydepresyjne, efektywnie podniesie poziom szczęścia i radości. Dodatkowo złagodzi bóle głowy i uporczywy kaszel. Zadba o przyjemne wrażenia zmysłowe, wprowadzając w otoczenie delikatne nuty drzewne.

Aromaterapia to terapeutyczne wykorzystanie naturalnych olejków eterycznych pozyskiwanych z różnych części roślin. Ponieważ angażuje głównie zmysł węchu określana jest jako leczenie zapachem. Olejki eteryczne stosowane w rozcieńczonej formie bezpośrednio na skórę lub poprzez inhalację wykazują wiele prozdrowotnych właściwości. Wspomagają walkę z infekcjami i drobnoustrojami, a także w znacznym stopniu oddziaływają na układ nerwowy. Skoncentrowane ekstrakty roślinne znalazły zastosowanie w leczeniu chorób skóry, pierwszych objawów przeziębienia i grypy, zwalczania bólów głowy i migreny oraz wzmacniania odporności. Zapachy łagodzą stany lękowe, depresyjne, pomagają walczyć ze stresem i bezsennością. Olejki eteryczne wykorzystuje się również w kosmetyce i fizjoterapii – do relaksacji, poprawy ukrwienia skóry, redukcji łysienia, rozgrzewania lub schładzania organizmu.

Zasady palenia świecy:
1. Zanim zapalisz świecę, sprawdź długość knota. Optymalna długość knota to około 0,5 cm. Jeśli knot jest dłuższy, skróć go, dzięki czemu unikniesz powstawania kopcącego, skaczącego płomienia. Możesz skorzystać ze specjalnie do tego przeznaczonych nożyczek do knotów (przez swój kształt, dają wygodę operowania w głębokich świecach), lub skorzystać z klasycznych nożyczek biurowych.
2. Gdy świeca się pali, nie gaś jej, dopóki wosk nie roztopi się aż do samych brzegów naczynia. Dzięki temu świeca będzie wypalać się równo i nie wystąpi efekt “drążenia tunelu”, a tym samym wykorzystasz cały wosk i będziesz mógł cieszyć się świecą dłużej.
3. Zbyt długie palenie świecy może powodować “wydłużenie się” knota, przez co może wystąpić delikatne kopcenie. Warto wówczas zgasić świecę, poczekać aż wosk lekko zastygnie, skrócić knot i ponownie ją zapalić.
4. W celu zgaszenia świecy, najlepszym wyborem będzie użycie gasidełka do świec. W przeciwnym razie, niedogaszony knot (na przykład przy zdmuchnięciu płomienia) wydzieli znacznie więcej dymu.

Ze względu na zastosowanie naturalnego olejku eterycznego świeca nie jest wskazana dla dzieci.

1005

Specyficzne kody

Powiązane produkty