• Nowy
Rześka Energia świeca do aromaterapii

Rześka Energia świeca do aromaterapii

69,00 zł
Brutto

Aromaterapeutyczna świeca sojowa z energetyzującymi nutami eukaliptusa i trawy cytrynowej. W 100% naturalna – wykonana z wosku sojowego i olejków eterycznych. Kompozycja terapeutycznych zapachów pomaga zwalczyć zmęczenie, pobudza, stymuluje umysł do klarowności i wydajności. W pomieszczeniu roztacza energetyzującą, odświeżającą aurę. Świeca wykonana z ekologicznego wosku sojowego, wolnego od GMO, pestycydów i sztucznych dodatków. Wylana w matowy szklany słoik z drewnianym wieczkiem, zapakowana w karton z tektury ekologicznej. Idealna na prezent.

Waga: 170 g

Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Reklamacje

Zapach: trawa cytrynowa, eukaliptus
Cechy: ekologiczny wosk sojowy, naturalne olejki eteryczne
Waga: 170 g

Świeca do aromaterapii Rześka Energia to idealna propozycja podczas wysiłku umysłowego. Odpowiednio dobrana kompozycja naturalnych olejków eterycznych poprawi koncentrację i skupienie, dzięki czemu świeca sprawdzi się podczas intensywnej nauki czy innej wymagającej pracy umysłowej. Ponadto matowy szklany słoik, w którym wylany jest wosk, idealnie wpasuje się do wnętrz, stanowiąc dodatkową ozdobę pomieszczenia. Świeca zawiera w swoim składzie mieszankę naturalnych olejków eterycznych z trawy cytrynowej i eukaliptusa. Olejki te wykazują właściwości pobudzające, poprawiają koncentrację i motywują do działania. Pomagają zwalczyć zmęczenie umysłowe, znoszą letarg i wyostrzają uwagę. Dodatkowo odświeżają powietrze i roztaczają w otoczeniu przyjemną, energetyzującą aurę. Jeśli czeka Cię umysłowe wyzwanie lub potrzebujesz skupienia podczas pracy nad ważnym projektem, bez wątpienia Rześka Energia przyjdzie Ci z pomocą.
 

Aromaterapia to terapeutyczne wykorzystanie naturalnych olejków eterycznych pozyskiwanych z różnych części roślin. Ponieważ angażuje głównie zmysł węchu określana jest jako leczenie zapachem. Olejki eteryczne stosowane w rozcieńczonej formie bezpośrednio na skórę lub poprzez inhalację wykazują wiele prozdrowotnych właściwości. Wspomagają walkę z infekcjami i drobnoustrojami, a także w znacznym stopniu oddziaływają na układ nerwowy. Skoncentrowane ekstrakty roślinne znalazły zastosowanie w leczeniu chorób skóry, pierwszych objawów przeziębienia i grypy, zwalczania bólów głowy i migreny oraz wzmacniania odporności. Zapachy łagodzą stany lękowe, depresyjne, pomagają walczyć ze stresem i bezsennością. Olejki eteryczne wykorzystuje się również w kosmetyce i fizjoterapii – do relaksacji, poprawy ukrwienia skóry, redukcji łysienia, rozgrzewania lub schładzania organizmu.

Zasady palenia świecy:
1. Zanim zapalisz świecę, sprawdź długość knota. Optymalna długość knota to około 0,5 cm. Jeśli knot jest dłuższy, skróć go, dzięki czemu unikniesz powstawania kopcącego, skaczącego płomienia. Możesz skorzystać ze specjalnie do tego przeznaczonych nożyczek do knotów (przez swój kształt, dają wygodę operowania w głębokich świecach), lub skorzystać z klasycznych nożyczek biurowych.
2. Gdy świeca się pali, nie gaś jej, dopóki wosk nie roztopi się aż do samych brzegów naczynia. Dzięki temu świeca będzie wypalać się równo i nie wystąpi efekt “drążenia tunelu”, a tym samym wykorzystasz cały wosk i będziesz mógł cieszyć się świecą dłużej.
3. Zbyt długie palenie świecy może powodować “wydłużenie się” knota, przez co może wystąpić delikatne kopcenie. Warto wówczas zgasić świecę, poczekać aż wosk lekko zastygnie, skrócić knot i ponownie ją zapalić.
4. W celu zgaszenia świecy, najlepszym wyborem będzie użycie gasidełka do świec. W przeciwnym razie, niedogaszony knot (na przykład przy zdmuchnięciu płomienia) wydzieli znacznie więcej dymu.

1021

Specyficzne kody

Powiązane produkty