• Nowy
Cynamonowe Odświeżenie świeca do aromaterapii

Cynamonowe Odświeżenie świeca do aromaterapii

69,00 zł
Brutto

Aromaterapeutyczna świeca sojowa z odświeżającymi nutami cynamonu, pomarańczy, sosny i mięty pieprzowej. W 100% naturalna – wykonana z wosku sojowego i olejków eterycznych. Odświeża powietrze, ułatwia oddychanie, wprawia w nastrój odprężenia i ożywienia. Świeca wykonana z ekologicznego wosku sojowego, wolnego od GMO, pestycydów i sztucznych dodatków. Wylana w matowy szklany słoik z drewnianym wieczkiem, zapakowana w karton z tektury ekologicznej. Idealna na prezent.

Waga: 170 g

Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Reklamacje

Zapach: cynamon, pomarańcza, sosna, mięta pieprzowa
Cechy: ekologiczny wosk sojowy, naturalne olejki eteryczne
Waga: 170 g

Naturalna świeca sojowa, której aromat został skomponowany tak, by sprzyjał relaksowi, odprężeniu i dobremu samopoczuciu. Zawarte w niej olejki eteryczne doskonale odświeżają powietrze, neutralizują nieprzyjemne zapachy, działają przeciwzapalnie, oczyszczają zatoki, ułatwiają oddychanie i wprawiają w dobry nastrój. Ponadto, matowy szklany słoik, w którym wylany jest wosk, idealnie wpasowuje się do wnętrz, stanowiąc dodatkową ozdobę pomieszczenia. Świeca zawiera w swoim składzie starannie dobraną mieszankę naturalnych olejków eterycznych z sosny, cynamonu, pomarańczy i mięty pieprzowej. Olejki te wykazują właściwości łagodzące bóle głowy, np. te powodowane stresem, zdenerwowaniem czy przepracowaniem. Ponadto wykazują właściwości przywracania naturalnej chęci do życia. 

Aromaterapia to terapeutyczne wykorzystanie naturalnych olejków eterycznych pozyskiwanych z różnych części roślin. Ponieważ angażuje głównie zmysł węchu określana jest jako leczenie zapachem. Olejki eteryczne stosowane w rozcieńczonej formie bezpośrednio na skórę lub poprzez inhalację wykazują wiele prozdrowotnych właściwości. Wspomagają walkę z infekcjami i drobnoustrojami, a także w znacznym stopniu oddziaływają na układ nerwowy. Skoncentrowane ekstrakty roślinne znalazły zastosowanie w leczeniu chorób skóry, pierwszych objawów przeziębienia i grypy, zwalczania bólów głowy i migreny oraz wzmacniania odporności. Zapachy łagodzą stany lękowe, depresyjne, pomagają walczyć ze stresem i bezsennością. Olejki eteryczne wykorzystuje się również w kosmetyce i fizjoterapii – do relaksacji, poprawy ukrwienia skóry, redukcji łysienia, rozgrzewania lub schładzania organizmu.

Zasady palenia świecy:
1. Zanim zapalisz świecę, sprawdź długość knota. Optymalna długość knota to około 0,5 cm. Jeśli knot jest dłuższy, skróć go, dzięki czemu unikniesz powstawania kopcącego, skaczącego płomienia. Możesz skorzystać ze specjalnie do tego przeznaczonych nożyczek do knotów (przez swój kształt, dają wygodę operowania w głębokich świecach), lub skorzystać z klasycznych nożyczek biurowych.
2. Gdy świeca się pali, nie gaś jej, dopóki wosk nie roztopi się aż do samych brzegów naczynia. Dzięki temu świeca będzie wypalać się równo i nie wystąpi efekt “drążenia tunelu”, a tym samym wykorzystasz cały wosk i będziesz mógł cieszyć się świecą dłużej.
3. Zbyt długie palenie świecy może powodować “wydłużenie się” knota, przez co może wystąpić delikatne kopcenie. Warto wówczas zgasić świecę, poczekać aż wosk lekko zastygnie, skrócić knot i ponownie ją zapalić.
4. W celu zgaszenia świecy, najlepszym wyborem będzie użycie gasidełka do świec. W przeciwnym razie, niedogaszony knot (na przykład przy zdmuchnięciu płomienia) wydzieli znacznie więcej dymu.

1022

Specyficzne kody

Powiązane produkty