• Nowy
Świeca do masażu Kokosowe odżywienie

Świeca do masażu Kokosowe odżywienie

79,00 zł
Brutto

W pełni naturalna świeca do masażu ze słodkimi nutami zapachowymi kokosa i kakao. Zawiera najlepsze naturalne składniki odżywcze – masło kakaowe, olej kokosowy i olej monoi. Wylana w specjalnie wyprofilowane, wygodne naczynie ceramiczne, zapakowana w elegancki, minimalistyczny karton. Idealna na prezent. Doskonała jako towarzysz zmysłowego relaksu.

Waga: 200 g

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Reklamacje

Zapach: słodki, kokosowo-kakaowy

Efekt: odżywienie, uelastycznienie, nawilżenie i wygładzenie skóry

Waga: 200 g

Dzięki zastosowanym składnikom świeca wykazuje działanie przeciwstarzeniowe, pozostawiając skórę elastyczną, gładką i nawilżoną. Jest szczególnie polecana przy podrażnieniach – koi skórę i mocno ją odżywia. Nadaje jej miękkości i jedwabistości, a przy tym chroni przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi.

Świeca do masażu jest w 100% naturalna. W jej skład wchodzi masło kakaowe, olej kokosowy, wosk sojowy oraz olej monoi. Starannie opracowana receptura przygotowywana jest w laboratorium, dzięki czemu masz pewność bezpieczeństwa podczas kontaktu ze skórą.  Ponadto testowana jest dermatologicznie oraz posiada badania potwierdzające jej właściwości, wykonane przez niezależne laboratorium zewnętrzne.

Zasady palenia świecy:
1. Zanim zapalisz świecę, sprawdź długość knota. Optymalna długość knota to około 0,5 cm. Jeśli knot jest dłuższy, skróć go, dzięki czemu unikniesz powstawania kopcącego, skaczącego płomienia. Możesz skorzystać ze specjalnie do tego przeznaczonych nożyczek do knotów (przez swój kształt, dają wygodę operowania w głębokich świecach), lub skorzystać z klasycznych nożyczek biurowych.
2. Gdy świeca się pali, nie gaś jej, dopóki wosk nie roztopi się aż do samych brzegów naczynia. Dzięki temu świeca będzie wypalać się równo i nie wystąpi efekt “drążenia tunelu”, a tym samym wykorzystasz cały wosk i będziesz mógł cieszyć się świecą dłużej.
3. Zbyt długie palenie świecy może powodować “wydłużenie się” knota, przez co może wystąpić delikatne kopcenie. Warto wówczas zgasić świecę, poczekać aż wosk lekko zastygnie, skrócić knot i ponownie ją zapalić.
4. W celu zgaszenia świecy, najlepszym wyborem będzie użycie gasidełka do świec. W przeciwnym razie, niedogaszony knot (na przykład przy zdmuchnięciu płomienia) wydzieli znacznie więcej dymu.

1023
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Powiązane produkty