• Nowy
Świeca do masażu Kawowe ujędrnienie

Świeca do masażu Kawowe ujędrnienie

79,00 zł
Brutto

W pełni naturalna świeca do masażu z wyrazistymi nutami zapachowymi kawy i ziarna kakaowca. Zawiera najlepsze składniki odżywcze – masło Shea, masło kawowe i kakaowe. Wylana w specjalnie wyprofilowane, wygodne naczynie ceramiczne, zapakowana w elegancki karton z tektury ekologicznej. Idealna na prezent. Doskonała jako towarzysz zmysłowego relaksu.

Waga: 200 g

Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Reklamacje

Zapach: kawowy, kakaowy

Efekt: ujędrnienie, odżywienie, nawilżenie

Waga: 200 g

Świeca do masażu Kawowe ujędrnienie to połączenie naturalnych składników kondycjonujących z prawdziwą ucztą zmysłów. Masaż z asystą świecy działa ujędrniająco i odżywczo na skórę, a delikatny zapach naturalnych olejów przeplatający się z mocnym aromatem kawy zapewnia błogie odprężenie i rozprasza smutki. Właściwości nawilżające i odmładzające świecy szczególnie przydadzą się po intensywnym opalaniu. Substancje czynne pomogą w walce z rozstępami, w redukcji obrzęków i cellulitu. 

Świeca do masażu jest w 100% naturalna. W jej skład wchodzi masło kawowe, masło kakaowe, masło Shea oraz wosk sojowy. Świeca jest produkowana w laboratorium, dzięki czemu masz pewność bezpieczeństwa podczas kontaktu ze skórą. Ponadto testowana jest dermatologicznie oraz posiada badania potwierdzające jej właściwości, wykonane przez niezależne laboratorium zewnętrzne.

Zasady palenia świecy:
1. Zanim zapalisz świecę, sprawdź długość knota. Optymalna długość knota to około 0,5 cm. Jeśli knot jest dłuższy, skróć go, dzięki czemu unikniesz powstawania kopcącego, skaczącego płomienia. Możesz skorzystać ze specjalnie do tego przeznaczonych nożyczek do knotów (przez swój kształt, dają wygodę operowania w głębokich świecach), lub skorzystać z klasycznych nożyczek biurowych.
2. Gdy świeca się pali, nie gaś jej, dopóki wosk nie roztopi się aż do samych brzegów naczynia. Dzięki temu świeca będzie wypalać się równo i nie wystąpi efekt “drążenia tunelu”, a tym samym wykorzystasz cały wosk i będziesz mógł cieszyć się świecą dłużej.
3. Zbyt długie palenie świecy może powodować “wydłużenie się” knota, przez co może wystąpić delikatne kopcenie. Warto wówczas zgasić świecę, poczekać aż wosk lekko zastygnie, skrócić knot i ponownie ją zapalić.
4. W celu zgaszenia świecy, najlepszym wyborem będzie użycie gasidełka do świec. W przeciwnym razie, niedogaszony knot (na przykład przy zdmuchnięciu płomienia) wydzieli znacznie więcej dymu.

1025

Specyficzne kody

Powiązane produkty