• Nowy

Emulsja dziurawcowa przeciwbólowa

72,00 zł
Brutto

Niezwykła w działaniu emulsja dziurawcowa to produkt dwufazowy – połączenie zimnotłoczonego oleju wiesiołkowego i alkoholowego ekstraktu dziurawcowego. Przeznaczona jest do stosowania na bóle neuralgiczne, nerwob​óle, rwę kulszową, zapalenie nerwu trójdzielnego. Do receptury został wprowadzony zimnotłoczony olej wiesiołkowy, zawierający m.in. tryptofan, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a także kwasy GLA, ułatwiające przyswajanie substancji czynnych przez organizm.

Pojemność: 100 ml

Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Reklamacje

Zastosowanie: bóle neuralgiczne, nerwob​óle, rwa kulszowa, zapalenie nerwu trójdzielnego
Pojemność: 100 ml 

Olej wiesiołkowy - zawiera m.in. tryptofan, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, zawiera kwasy GLA ułatwiające absorpcję związków czynnych
Ekstrakt alkoholowy z dziurawca - zawiera hyperycynę wspomagającą leczenie bólu neuralgicznego
Olejki eteryczne - działają przeciwzapalnie, ułatwiają absorpcję związków
Witamina E - przedłuża trwałość zimnotłoczonego oleju z nasion wiesiołka

Sposób użycia: Emulsja jest produktem dwufazowym, wstrząśnij przed użyciem, wylej na dłoń około 1/2 łyżeczki emulsji, wetrzyj w bolące miejsce, opatul je dodatkowo szalem wełnianym. Stosuj 2-3 razy dziennie. Nie eksponuj skóry na słońce po wtarciu emulsji w ciało. Produkt przechowuj w temperaturze pokojowej.

Zalecane środki ostrożności

Nie stosuj w czasie dużego nasłonecznienia. Nie stosuj podczas terapii interferonem i chemioterapeutykami przeciwnowotworowymi. Wyciąg z dziurawca może zmniejszać skuteczność niektórych leków, obniżając ich stężenie terapeutyczne w osoczu. Dotyczy to między innymi indynawiru używanego w leczeniu zakażeń wirusem HIV, antykoagulantów, takich jak warfaryna, cyklosporyna, niektórych doustnych preparatów antykoncepcyjnych, dekstrometorfanu, teofiliny, amitryptyliny oraz digoksyny. W takim przypadku nie stosuj również do nacierań, związki dziurawca wchłaniają się również poprzez skórę. Unikaj kontaktu z oczami. W razie podrażnienia skóry zaprzestań stosowania, skontaktuj się z producentem ziolowawyspa@gmail.com.

INCI: Oenothera Biennis Oil, Alcohol, Hypericum Perforatum Flower/Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Lavandula Angustifolia Oil, Mentha Piperita Oil, *Linalool, *Limonene, *Geraniol
* związki olejku eterycznego, moga być potencjalnymi alergenami

Skład: olej z nasion wiesiołka, alkohol, extrakt z dziurawca, witamina E, olejek eteryczny z mięty, lawendy

Specyficzne kody

Powiązane produkty