• Nowy
  • Zestaw

Zestaw Konopie dla brodacza

82,00 zł

Zamiast 93,00 zł

Brutto

Konopie dla brodacza to mocny zestaw dla mocnych mężczyzn. Pachnący męskim aromatem palo santo szampon do brody Jim's Beard Herbs&Hydro to kosmetyk uniwersalny, który w dobrym stylu odświeży całe ciało, a ekologiczna herbata konopna z yerba mate Moc w Tobie Papa Weed zadba o poziom energii i ożywi umysł. 

Zestaw zawiera:

Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Reklamacje

Szampon do Brody Jim’s Beard

Męski, silny, zniewalający. Męska energia Palo Santo i kobiece nuty konopi zamknięte w księżycowym kształcie. Innowacyjny kosmetyk – szampon do brody w kostce, nie zawiera wody ani chemicznych substancji konserwujących. Ulega naturalnemu rozkładowi. W odróżnieniu od mydeł do brody, posiada niższe pH i nie wymaga zastosowania po użyciu płukanki zakwaszającej. Dzięki swojej formie nie generuje odpadów, wykazuje się małym śladem węglowym. Idealny do mycia całego ciała, świetnie sprawdza się w podróży.

Waga: 55 g

Herbata konopna Yerba Mate Moc w Tobie

Herbata konopna Yerba Mate MOC W TOBIE –  to zdrowsza alternatywa dla kawy. Na poranne rozbudzenie i ukojenie nerwów. Zawiera kanabinoidy (CBD), chlorofil, flawanoidy, olejki eteryczne oraz wiele innych substancji roślinnych. Jest źródłem witamin, mikro- i makroelementów. Odmiany Cannabis sativa L. są także źródłem przeciwutleniaczy. To wszystko za sprawą związków CBD. Kanabinoid ten wyjątkowo skutecznie neutralizuje efekty wolnych rodników. Jest silniejszym przeciwutleniaczem od witamin C i E. Dzięki temu picie herbaty konopnej może być skuteczną profilaktyką przed zaburzeniami neurodegeneracyjnymi oraz zmianami w mózgu spowodowanymi wiekiem. 

Waga: 50 g

Specyficzne kody